Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Rrebele
Ndëgjuar 2,793,863
Shkarkuar 237
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80634132
Spotify: https://open.spotify.com/album/4yXpk6SSmN8Q5B4KYm8pWJ
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/rrebele-single/1445553333?ls=1&app=itunes
Gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store