Banner

Banner

Titulli Meda ft Yllka Kuqi - Kush je ti
Ndëgjuar 9,786,055
Shkarkuar 12,910
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel & Belle

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/0A9qNT4zmaODMZ4CSUy6hM
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80638012
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kush-je-ti-feat-yllka-kuqi-single/1445277140?ls=1&app=itunes

Gezuar 2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store