Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Nuk je burre
Ndëgjuar 860,960
Shkarkuar 294
Pëlqyer 0
Publikuar 02/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel
Mix: Alban Furtuna
Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/nuk-je-burr-single/1445831476?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/42NZpdPCYOOGWfoJYlRxSu
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80658352

gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store