Banner

Banner

Titulli Buta ft. Gjiko - Mahalla
Ndëgjuar 789,559
Shkarkuar 6,450
Pëlqyer 1,411
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e dymbedhjete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Butrint Bucinca x Duja
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store