Titulli MC KRESHA ft. LYRICAL SON - HOTEL MAHALLA
Ndëgjuar 78
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

MC KRESHA ft. LYRICAL SON - HOTEL MAHALLA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store