Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Vjerra edhe Nusja
Ndëgjuar 11,428
Shkarkuar 2,285
Pëlqyer 132
Publikuar 06/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Music By Labinot Rexha
Orkestrimi: Enis Sakipi
Video: IkonProducion Gramos Vuçiqerna
Lyrics: Abaz Selmani
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store