Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Gur
Ndëgjuar 617,418
Shkarkuar 315
Pëlqyer 2,833
Publikuar 13/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
iAM Artist: https://smarturl.it/iAM-Artist

Follow me online:
Instagram:https://smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: https://smarturl.it/Nexhat-Facebook
YouTube: https://smarturl.it/Nexhat-YouTube
Spotify: https://smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: https://smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) iAM Artist & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store