Banner

Banner

Titulli Ghulo - O Nan
Ndëgjuar 101,932
Shkarkuar 2,167
Pëlqyer 513
Publikuar 15/12/2018

Informatat e këngës
Available on:
https://open.spotify.com/album/7aFzZnsxOLr49m5lTsJcXF
https://www.deezer.com/en/album/82381402
https://itunes.apple.com/us/album/o-nan-single/1447127181?ls=1&app=itunes

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store