Banner

Banner

Titulli 2Ton ft. Ghulo - Ma ka thy
Ndëgjuar 2,680,688
Shkarkuar 3,157
Pëlqyer 15,237
Publikuar 24/12/2017

Informatat e këngës
Music: 2Ton
Lyrics: 2Ton & Ghulo
Metro Music
Inart Studio

2Ton social media:
Instagram - https://www.instagram.com/2tonofficial/
Fanpage - https://web.facebook.com/true2TON/

2Ton track available on:
Deezer: http://www.deezer.com/us/album/54049272
Spotify: https://open.spotify.com/album/6xvSNKo06QTJ57em3rekfZ
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ma-ka-thy-feat-ghulo-single/1329386855

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store