Banner

Banner

Titulli Flori ft Ghetto Geasy ft Bruno - Mori
Ndëgjuar 24,749,774
Shkarkuar 60,338
Pëlqyer 96,659
Publikuar 15/12/2018

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/FloriBrunoGeti
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori & Getoar Selimi
Production: Threedots ProductionConnect with Flori Mumajesi:
https://web.facebook.com/florimumajesi
https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect with Threedots:
http://www.threedots.al/
https://web.facebook.com/threedotsalbania/

#flori #bruno #ghettogeasy #mori #mefjaletevogla #kengamagjike #threedots #albania #shqiperia #kosova #mp3 #audio #master #production #sound #producer #singer #artist #talent #best #worldwide #fjale #youtube #content
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store