Banner

Banner

Titulli Mozzik - NANA
Ndëgjuar 10,446,515
Shkarkuar 41,615
Pëlqyer 56,012
Publikuar 15/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
MOZZIK - NANA
⇒ Spotify ► https://zyrk.us/MozzikSpotify
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/mozzik/
⇒ Mozzik Kanal abonnieren ► https://zyrk.us/mozzikabo

MUSIK
Text: Mozzik
Musik, Produktion und Mix: Li & Macloud
Master: Milian Mastering

VIDEO
Video by Orkan Çe
⇒ Instagram ► https://www.instagram.com/orkan.ce/Walk This Way Records
⇒ Kanal abonnieren ► http://zyrk.us/WtWabo
⇒ Instagram ► https://zyrk.us/WTW_IG
⇒ Facebook ► https://zyrk.us/WTW_FB

(P)+(C) 2018 Walk This Way Records, under exclusive license to Warner Music Group Germany Holding GmbH / a Warner Music Group Company.

#mozzik #nana #loredana
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store