Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Engjellusha - Prit
Ndëgjuar 114,017
Shkarkuar 8,990
Pëlqyer 365
Publikuar 19/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store