Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Dasma e Djalit
Ndëgjuar 1,159,323
Shkarkuar 9,904
Pëlqyer 1,681
Publikuar 20/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/DasmaEdjalit
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Teksti-Muzika -ILIR BERANi
Orkestroi -Valter Beqo
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store