Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Ndëgjuar 9,688,779
Shkarkuar 29,652
Pëlqyer 13,257
Publikuar 22/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

Listen/Download here:
Spotify: https://smarturl.it/ALO-Spotify
iTunes: https://smarturl.it/ALO-iTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/ALO-AppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/ALO-Deezer
Amazon: https://smarturl.it/ALO-Amazon

Music & Produced: Cricket
Lyrics: Liridon Berisha, Gesko, Dafina
Master: Lorenc Aliaj (Avaxus)

Director & Concept: Elena Kelmendi
D.o.p: Petrit Ukëhajdaraj
Drone operator: Arton Krasniqi
Screenplay: Dina Morina
Editing: TickMedia
Publishing: Bzzz Entertainment

Special thanks to
Studio Sellma and Kaci
Drenusha Xharra

Connect with Dafina Zeqiri
Instagram: smarturl.it/DafinaInstagram
Twitter: smarturl.it/DafinaTwitter
Facebook: smarturl.it/DafinaFacebook

Connect with Dj Geek
Instagram: smarturl.it/DjGeekInstagram

#ALO #DafinaZeqiri #Bzzz #DJGeek

(C) MONEYZ
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store