Banner

Banner

Titulli Enca - Balad
Ndëgjuar 3,836,397
Shkarkuar 655
Pëlqyer 29,375
Publikuar 01/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
#enca #balad
Music Video by Enca performing “BALAD”
Get the Single here: https://acromaxmedia.lnk.to/Balad

Get the Single here:
https://open.spotify.com/album/13KUGQ8O9KlwhHLZ1bwpLO
https://www.deezer.com/us/album/86104142

Contact Enca : [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/enca/
Snapchat: encaoops
Facebook: https://www.facebook.com/encamusic
Twitter: https://www.twitter.com/EncaHaxhia

Credits:
Melody: Enca
Lyrics: Enca
Beat: Oster
Music Produced by: BigDealRecords
Video : ProVideo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store