Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha ft Dardan Gjinolli - Ajo
Ndëgjuar 26,246
Shkarkuar 8,200
Pëlqyer 296
Publikuar 03/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Muzic & Lyric: Granit Gashi (MassiveProducion)
Video: LoniProducion
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store