Banner

Banner

Titulli Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt
Ndëgjuar 3,395,345
Shkarkuar 385
Pëlqyer 12,538
Publikuar 15/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Melody: Ada Satka
Beat: Alandy
Lyrics : Luana Vjollca
Produced : Bini Nebihu

New single "Boll u bo tu vujt" available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/87541202
Spotify: https://open.spotify.com/album/16Sb0ROljJD5Y5fpps2aEU
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/boll-u-bo-tu-vujt-single/1453203334?ls=1&app=itunes
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/BollUBoTuVujt
Follow Luana Vjollca on:
Website: http://www.luanavjollca.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/luanavjollca
You Tube: https://www.youtube.com/user/luanavjollcaofficial
Facebook: https://m.facebook.com/LuanaVjollca/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store