Titulli Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt
Ndëgjuar 39
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Luana Vjollca - Boll u bo tu vujt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store