Banner

Banner

Titulli Lluni x Lyrical Son - JBMTQR
Ndëgjuar 2,936,090
Shkarkuar 27,096
Pëlqyer 5,022
Publikuar 16/02/2019

Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Albumi (hard copy version) për Kosovë: tani në http://pint.al

Produced by: K-Master & Strike Beats
Lyrics by: Lluni, Lyrical Son
Video by: MOTIONAL (MK)
Beat Prod by: The Usual Suspects & Formula 2
Rec & Arrangement: K-Master (Pint Studio)
Mix & Master: Pressplay
Electric Guitar: Gzim Koshi
PINT, 2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store