Banner

Banner

Titulli Rina - Ilegal
Ndëgjuar 8,305,534
Shkarkuar 103,272
Pëlqyer 48,546
Publikuar 20/02/2019

Download

Informatat e këngës
Stream Ilegal here :
https://fanlink.to/ilegal

Prod. by: ZzapnChriss

Ilegal 1 beat by: BujaaBeats & ZzapnChriss
Ilegal 2 beat by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]


© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store