Banner

Banner

Titulli Majk - Nuk dorezohna
Ndëgjuar 6,860,169
Shkarkuar 47,367
Pëlqyer 48,825
Publikuar 22/02/2019

Download

Informatat e këngës
Lyrics & Melody: Majk
Music & Producer: Cricket
Mix & Master: Lorenc Aliaj

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/88401072
Spotify: https://open.spotify.com/album/7lS7HY3HZVON2xpRUUAdhA
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/nuk-dorezohna-single/1453989244?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store