Banner

Banner

Titulli Nita - A jena
Ndëgjuar 401,807
Shkarkuar 13,135
Pëlqyer 583
Publikuar 24/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Nita - A jena (Official One Take Video )
Music Rzon
Mix Master lorenc alijaj- Avaxus
Tekst Ref - Nita Latifi
Rep verse remake -Donche
Styling: Nita Bllacaku
Hair- Erblin Xerxa
Video - ImagineFilms
Executive Producer- BC- 2po2
Authentic Entertainment all rights reserved
2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store