Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri - A e man nmen
Ndëgjuar 5,030,300
Shkarkuar 32,156
Pëlqyer 9,205
Publikuar 01/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri - A e man n'men

Listen/Download
Spotify: https://smarturl.it/AEManNmenSpotify
iTunes: https://smarturl.it/AEManNmeniTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/AEManNmenAppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/AEManNmenDeezer
Amazon: https://smarturl.it/AEManNmenAmazon


Music Produced by BledBeats
Lyrics: Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri
Music Melody: Varrosi, Dafina Zeqiri, Arianit Palaj,
Mix/Master: Lorenc Aliaj

Video:
Producer Elena Kelmendi
Executive Producer Vigan Morina
Concept and Directed by Elena Kelmendi
D.O.P Petrit Ukehajdaraj
Screenplay Dina Morinaa
Drone Operator Arton Krasniqi
Editing and Color Grading Lee Berisha
Camera Assistant Milot Bunjaku

Published by: Bzzz Entertainment

Connect with Dafina Zeqiri
Instagram: smarturl.it/DafinaInstagram
Twitter: smarturl.it/DafinaTwitter
Facebook: smarturl.it/DafinaFacebook

#AEManNmen #DafinaZeqiri #Bzzz

(C) MONEYZ
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store