Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Padrejtesi ne Dashuri
Ndëgjuar 857,855
Shkarkuar 493
Pëlqyer 4,278
Publikuar 03/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
#RemzieOsmani #Padrejtesi ne #dashuri #balade
Text: Avni Qaili
Composer: Gent Hoxha
Arrangement: Nexhat Mujovi - Wirus
Recording: ProSound - Recording Studio
Styling: Joni Peci
Video by: Max Production

All rights reserved: Prominent Network
https://www.facebook.com/ProminentNetwork
https://www.instagram.com/prominent_network/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store