Banner

Banner

Titulli Arta Kabashi - A mdon
Ndëgjuar 409,028
Shkarkuar 126
Pëlqyer 3,367
Publikuar 15/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Producent: Granit Gashi, Çelik Lipa
Teksti: Arta Kabashi
Spoti: Gadafi, XL films
Styling: Donika Loci
Hair: Nagipi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store