Loading...
Titulli Tuna - Tani mke zemer
Ndëgjuar 3,794,234
Shkarkuar 7,834
Pëlqyer 11,556
Publikuar 18/03/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/fortuna

Music: Armend Rexhepagiqi
Lyrics: Aida Baraku
Produced by: Darko Dimitrov

Concept & art directing: Astrit Ismaili
Video: Imagine Films
MUA & Hair: Sellma & Kaci
Styling: Lookatme Unique & Hana Zeqa

TANI M’KE ZEMËR

Njeri po u nxijka
e as nuk pe dika
nuk e pashë as vetë ku kom mbaru
Pa pritë e pa kujtu
ftyra m’u kish ndërru
I bona krejt vetminë me përballu

Tani m’ke zemër
tani m’ke dritë
e unë për ty nuk veshë
ma zi asnjë ditë

S’di qysh u verbova
Gropën pse ja bona vetes
tu i pasë mendët në kry

Por njeri po u nxijka
e as nuk pe ndijka
tuj pasë krejt t’mirat
tuj pasë me shkëlqy

I thashë vetes “stop”
Boll kemi bo show
Boll material botës i dhamë
Boll mo jam turpnu
Tash rolet kanë ndryshu
Rendin e ke ti
Vuj ti për mu
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store