Banner

Banner

Titulli B2N ft Labinot Rexha - Cfar zemre paske pas
Ndëgjuar 127,714
Shkarkuar 80
Pëlqyer 2,215
Publikuar 21/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Directed - Andrea Cuberli, Klark Garipov,Arton Misini

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/cfar-zemre-paske-pas-feat-labinot-rexha/1457699475?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/63KylNCVoDcfbDz4lgxcRt
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/91578542

Muzika & Teksti: B2N

Violin: Xhersi Sula

https://www.instagram.com/b2n_beatz

https://www.facebook.com/B2N.Beatz

https://www.instagram.com/labinotrexha_/

https://it-it.facebook.com/labinotrexhaofficiel
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store