Banner

Banner

Titulli Vjollca Haxhiu - Si njo e njo
Ndëgjuar 1,515,146
Shkarkuar 13,356
Pëlqyer 4,048
Publikuar 09/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Produced by Emracom
Teksti: Ghulo
Muzika & Ork: Wirusi
Beat: Nurteel

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/si-njo-e-njo-single/1459296363?ls=1&app=itunes
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/93188422
Spotify: https://open.spotify.com/album/16aZXtLAqI4cp3VWarHl6g
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store