Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Ymer Bajrami - Zani i Koshares
Ndëgjuar 1,205,308
Shkarkuar 11,072
Pëlqyer 8,304
Publikuar 09/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream & Download: https://music.onima.co/ZaniIKoshares

teksti e muzika : ARIAN AGUSHI
orkestrimi : ALBAN FURTUNA
video : MPRODUCTION

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Gold AG
Facebook | http://bit.ly/2o2dwqh
Instagram | http://bit.ly/2o21ixL
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store