Banner

Banner

Titulli Dani ft Fatoni - SHKO
Ndëgjuar 57,330
Shkarkuar 5,165
Pëlqyer 306
Publikuar 10/04/2019

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika & Orkestrimi: Duo Bass Records
Teksti: Sefer Isufi
Kitarë: Astrit Stafai
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store