Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Dashnija Ime
Ndëgjuar 445,453
Shkarkuar 10,794
Pëlqyer 1,941
Publikuar 12/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Sabri Fejzullahu - Dashnija ime
-------------------------------------------
Subscribe: https://smarturl.it/MproductionSub
..................................
Video :MProduction
Text :Petri Xhori
Muz & Ork : Irkenc Hyka
Mix : JO JO
Executive producer : Mirton Xhekaj
-------------------------------------------------------


Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG

#MProduction #SabriFejzullahu


© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserve
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store