Banner

Banner

Titulli Meda - Kenge per Pajazit Ahmeti
Ndëgjuar 248,505
Shkarkuar 11,967
Pëlqyer 1,529
Publikuar 16/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Produced by Emracom
Muzika: Burim Krasniqi
Teksti: Fatmir Muja

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/93989622
Spotify: https://open.spotify.com/album/0OiYqWPbNyIMzUfSV1Wkgr
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kenge-per-pajazit-ahmeti-single/1460125460?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store