Banner

Banner

Titulli Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer
Ndëgjuar 371,390,624
Shkarkuar 3,482
Pëlqyer 2,436,557
Publikuar 19/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: BIGBANG (REDBOX Entertainment)
Written by: BIGBANG, Dhurata Dora, Soolking
Video: MAX Production

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Stream or Download „ZEMËR“ by Dhurata Dora & Soolking here 🎧

Spotify: https://redbox.lnk.to/zemer/spotify
Apple Music: https://redbox.lnk.to/zemer/applemusic
iTunes: https://redbox.lnk.to/zemer/itunes
Google Play: https://redbox.lnk.to/zemer/googleplay
Amazon: https://redbox.lnk.to/zemer/az

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BIGBANG on Instagram: https://instagram.com/BIGBANGbeats
DHURATA on Instagram: https://instagram.com/DhurataDora
SOOLKING on Instagram: https://instagram.com/SoolkingOfficiel
REDBOX on Instagram: https://instagram.com/REDBOXent
MAX PRODUCTION on Instagram: https://instagram.com/MAXproductionAL

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store