Titulli Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer
Ndëgjuar 955
Shkarkuar 135
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Dhurata Dora ft. Soolking - Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store