Banner

Banner

Titulli Gold AG - Mire se tgjeta moj Kosove
Ndëgjuar 1,214,662
Shkarkuar 11,794
Pëlqyer 8,330
Publikuar 19/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: Gold AG
Orkestrimi: Alban Fortuna
Video: Imagine Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store