Banner

Banner

Titulli PANDORA - Vetmia te mbyte
Ndëgjuar 286,196
Shkarkuar 8,588
Pëlqyer 2,573
Publikuar 21/04/2019

Informatat e këngës
Teksti: Vullnet Ibraimi
Muz & Ork: Vullnet Ibraimi
Saz: Astrit Stafaj
Video Production - BUG - Gjilan

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94354412
Spotify: https://open.spotify.com/album/4gbrfIP9NGZOQywE1rinDS
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/vetmia-te-mbyte-single/1460469906?ls=1&app=itunes


PANDORA
#PandoraAlbania

Social Media:
Instagram:
https://www.instagram.com/pandora_albania_official
Fan Page:
https://www.facebook.com/PandoraAlbaniaOfficial
Facebook:
https://www.facebook.com/PandoraALB
Twitter:
https://www.twitter.com/PandoraAlbania

VETMIA TË MBYTË

Thonë kur dashuron, fort rreh zemra ndriqojnë sytë
Sa përfundon fillon e vuan, vetmia të mbytë...
Kam shumë net pa gjumë dhe askush nuk e kupton,
Unë nuk jam e vetmja femer që një herë gabon.

Refreni:
Jo jo jeta s'të falë dhe pse çdo gabim e ka një hall.
Po po kush do lëndoj dhe dhimbjen vet do e provoj.


E mbytur në lot, nuk e harroj sa jam munduar
Ti lë zemrës veç kujtime, m'shkoj mundimi kot...
Kam shumë net pa gjumë dhe askush nuk e kupton,
Unë nuk jam e vetmja femer që një herë gabon

Refreni:
Jo jo jeta s'të falë dhe pse çdo gabim e ka një hall.
Po po kush do lëndoj dhe dhimbjen vet do e provoj.

Kam harruar ta ngushëlloj zemrën time në këtë natë,
Sonte vetën ta uroj t'kisha pas dhe un pak fat...

Copyrighted content all rights reserved
#Pandora #vetmia #mbyt

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store