Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri - La Reina
Ndëgjuar 6,901,438
Shkarkuar 20,785
Pëlqyer 30,842
Publikuar 25/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri - La Reina

Listen/Download:
Spotify: https://smarturl.it/LaReinaSpotify
AppleMusic: https://smarturl.it/LaReinaiTunes
Deezer: https://smarturl.it/LaReinaDeezer
Amazon: https://smarturl.it/LaReinaAmazon


Produced by: MONEYZ
Concept & Directing: Dina Morina
DOP: Petrit Ukehajdaraj
Editor: Liridon Metushi

Beat: Ertug
Additional Guitars: R3O
Vocal Melodies: Twinsello
Mix & Master: Zak Cosmos Prod
Lyrics: Arianit Palaj (Nito) & Will Rodriguez

Published by: Bzzz Entertainment

#LaReina #DafinaZeqiri #Bzzz

----------------------------------------------
𝕷𝖆 𝕽𝖊𝖎𝖓𝖆 Lyrics

KALOJ DITA, QE UNE E PRITA
E KTO TJERAT, I BONA TMIJAT
MUNON PRITJA, ME DRITA TQIRAVE
INST ROMANTICA, E KSI TRIPA

TI POM, TI POM, TI POM, TI POM
MUNGON
HAJDE MEREM, MEREM, MEREM, MEREM
ECIM KADALE PREJ BREGUT DERI NBREGUN TJETER
ECIM KADALE SI MOS ME PAS MO HEREN TJETER

ZEMRA GO BANG BANG BANG
SUN E THEN, THEN, THEN
CAUSE I GO BANG, BANG, BANG
KEQ SUM VJEN, VJEN, VJEN
NESE TI EM LEN, LEN, LEN
............. BELLA ELLA BELLA ELLA BELLA ELLA, (Tu me llamas bella)
TASH SHKOJ E MIRA!

BONE, QE DON

QADO QE E FOLE

BONE, E HARRO

SE I BON UN TMIJAT

BONE, SADO

QE JE, JEM AFER

NESER, MO JO

NESER MO NUK JEM KURGJO


QKADO QE KE, TASH E PAT
TY ZEMER UNE T’UROJ FAT
NUK E DU ME U KTHY PRAP
MU KTHY PRAP

SO KA MA NIN QA FOLE!
PREMPTIMET QE I DHA!
SE SHUMICA FORE E JO MO UNE NUK PI HA BEBE!
QE DU? E KOM PER DORE!
AMO NO PRANGA, JO!
E NESE TI? SDON ME NEJT?
TA TO ( all good )
TLUTNA SHKO!

ZEMRA GO BANG BANG BANG
SUN E THEN, THEN, THEN
CAUSE I GO BANG, BANG, BANG
KEQ SUM VJEN, VJEN, VJEN
NESE TI EM LEN, LEN, LEN
............. BELLA ELLA BELLA ELLA BELLA ELLA (Tu me llamas bella)
TASH SHKOJ E MIRA!


BONE, QE DON

QADO QE E FOLE

BONE, E HARRO

SE I BON UN TMIJAT

BONE, SADO

QE JE, JEM AFER

NESER, MO JO

NESER MO NUK JEM KURGJO

QKADO QE KE, TASH E PAT
TY ZEMER UNE T’UROJ FAT
NUK E DU ME U KTHY PRAP
MU KTHY PRAP

AQUI ESTOY PENSANDO EN TI AMOR

SOLO QUIERO ESTAR CONTIGO TE AMO

VAMOS A GOZAR LA VIDA TU Y YO

Y SI, Y SI, Y SI, Y SI


TE VAS, ME VOY

VETE PAL CARAJO

NO SOY, JUEGO

ERES POBRE DIABLO

YO SOY ORO

Y DIAMANTE PURO

NUK KI, KA SHKON

SOY LA REINA MI AMOR


QKADO QE KE, TASH E PAT
E TY ZEMER UNE T’UROJ FAT
NUK E DU ME U KTHY PRAP
MU KTHY PRAP....
(C) MONEYZ
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store