Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Hysni Klinaku - Lulekuqe e Pashtrikut
Ndëgjuar 735,951
Shkarkuar 11,427
Pëlqyer 5,336
Publikuar 26/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
teksti e muzika : Gold AG
orkestrimi : Alban FURTUNA
videoklipi : M PRODUCTION

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Connect with Gold AG
Facebook | https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | https://www.instagram.com/arianagushi/
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store