Titulli Hysni x Ilirjeta x Majlinda Kelmendi - Ku mbet dashnia
Ndëgjuar 70
Shkarkuar 3
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Hysni x Ilirjeta x Majlinda Kelmendi - Ku mbet dashnia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store