Banner

Banner

Titulli Gili - Loqkoman
Ndëgjuar 35,730
Shkarkuar 5,329
Pëlqyer 199
Publikuar 31/05/2019

Informatat e këngës
Labia Show Dashuri Verore 2019
Gili - Loqkoman

Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM Produksioni Labia :https://www.instagram.com/produksionilabia/
INSTAGRAM Music & Film LABIA :https://www.instagram.com/produksioni_labia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob : +38349400035 ,+38349399999
....................................
Download : https://smarturl.it/dashniverore.vol1
iTunes : https://smarturl.it/dashniverore.vol1/itunes
Amazon : https://smarturl.it/dashniverore.vol1/az

....................................
Listen:
Spotify: https://smarturl.it/dashniverore.vol1/spotify
Deezer: https://smarturl.it/dashniverore.vol1/deezer
AppleMusic: https://smarturl.it/dashniverore.vol1/applemusic
Tidal: https://smarturl.it/dashniverore.vol1/tidal

.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store