Banner

Banner

Titulli Gold AG - Merhaba
Ndëgjuar 239,692
Shkarkuar 5,875
Pëlqyer 4,081
Publikuar 07/06/2019

Informatat e këngës
Video :MProduction
Text & Muz : Arian Agushi
Orkestrimi : Ardian Kastrati
Produced : Gold AG Records

#GoldAG #MProduction #Merhaba

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store