Banner

Banner

Titulli S4MM - MIR SE VJEN
Ndëgjuar 2,166,209
Shkarkuar 266
Pëlqyer 28,701
Publikuar 19/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music produced by : NIZA x Don Gima

https://www.instagram.com/niza_46
https://www.instagram.com/dongima.studio

Video produced by : GRANDMEDIA /AVFILMS

https://www.instagram.com/m3vlo/
https://www.instagram.com/valonary/

Coprod : Accent Beats

Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store