Banner

Banner

Titulli DON XHONI - AJO DON
Ndëgjuar 146,524
Shkarkuar 6,941
Pëlqyer 4,106
Publikuar 25/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Don Xhoni
Beat: K-Master
Rec: PINT Studio
Produced: K-Master
Directed by Alban Selimaj

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DON XHONI on Instagram: https://www.instagram.com/don_xhoni/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & DON XHONI. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store