Banner

Banner

Titulli Kole Oroshi - Du Du
Ndëgjuar 359,640
Shkarkuar 9,481
Pëlqyer 2,135
Publikuar 26/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by: Marenglen Boja
Written by: Endrit Mumajesi ( MUMA )
Fisarmonik by: Faruku
Video by: EGO FILMS
Sponzor Storein Gmbh
#KoleOroshi #DuDu #MBmusic
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Marenglen Boja on Instagram: https://www.instagram.com/marenglen_boja/
Kole Oroshi on Instagram :https://www.instagram.com/koleoroshi/


Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/du-du-single/1471776063?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/4IdlHvXbywBUlVvTG2KqnQ
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102626362
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store