Banner

Banner

Titulli Xeni ft. Vjollca Haxhiu - Harroje Kaloje
Ndëgjuar 475,372
Shkarkuar 2,760
Pëlqyer 2,008
Publikuar 12/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Teksti: Ghulo
Muzika: Nurteel
Orkestrimi: Wirusi
Make up: Sellma
Hair: AnderrAtelieHair & Merita M.U.A
Styling: Dona Matoshi

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/harroje-kaloje-feat-vjollca-haxhiu-single/1472878308?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/2KBTEyXrImdtsWoqikLDDO
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store