Titulli Fatima Ymeri ft. Bes Kallaku - Si Rrush
Ndëgjuar 193
Shkarkuar 44
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Fatima Ymeri ft. Bes Kallaku - Si Rrush - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store