Banner

Banner

Titulli Sef Duraj - Ti je ma e mira
Ndëgjuar 618,417
Shkarkuar 447
Pëlqyer 1,144
Publikuar 17/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti & Muzika Besim Bunjaku
Orkestrimi Ermal Krasniqi
Video MProduction

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store