Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Ani Ani
Ndëgjuar 3,890,297
Shkarkuar 801
Pëlqyer 5,609
Publikuar 19/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Produced by EmraCom
Text: Ghulo
Muzika: Neertil
Orkestrimi: Wirusi
Video studio: Maf Production & Mensur Kadriu

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/65FgSFpS3ETLzX4ta3IjE4
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/105002732
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ani-ani-single/1473705186?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store