Banner

Banner

Titulli Keli - LOTI NENES
Ndëgjuar 70,088
Shkarkuar 9,726
Pëlqyer 656
Publikuar 27/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Booking: 0041 79 268 11 11 & 0038 971 533 338
Instagram: https://www.instagram.com/keli_official/?hFacebook: https://www.facebook.com/Keli-Official-575510365840686/

Abonohu ne kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCphU2GhpupSfKEejTF22BCA
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store