Banner

Banner

Titulli DJ PM ft. DJ DAGZ, GESKO - BOLL MO
Ndëgjuar 168,522
Shkarkuar 189
Pëlqyer 2,576
Publikuar 27/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music Produced: Cricket
Lyrics: Gesko
Directed by: Alban Selimaj
Master: Nome
Styling: Botique OLA
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store