Banner

Banner

Titulli Gold AG - Tetova e Dardana
Ndëgjuar 917,369
Shkarkuar 14,494
Pëlqyer 6,666
Publikuar 28/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Gold AG - Tetova e Dardana
Teksti e muzika : Gold AG
Orkestrimi : Alban Furtuna
Backvocal : Lule Mustafa
Video : XL Films

Connect with Gold AG
Instagram | https://www.instagram.com/arianagushi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store