Banner

Banner

Titulli BUTRINT IMERI ft. NIMO - DREAM GIRL
Ndëgjuar 12,808,738
Shkarkuar 2,319
Pëlqyer 106,053
Publikuar 01/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „DREAM GIRL“ by BUTRINT IMERI & NIMO here 🎧
https://umg.lnk.to/DreamGirl 🎧

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Written by Butrint Imeri, Nimo & BigBang
Film by: Supercut
Directed by: Besian Durmishi
Produced by: Adea Kelmendi

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BUTRINT IMERI on Instagram: http://instagram.com/Butrint_Official
NIMO on Instagram: http://instagram.com/NIMO

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store